fbpx

חיבור נכון לעצמך

אימון רגשי אישי - המפתח ליחסים בריאים

המפתח לשיפור מערכות יחסים

אימון אישי רגשי, המוביל לשיפור מערכות היחסים. הכרות עם הכוחות הפועלים ביננו לאחרים, השפעות הדיאלוג הפנימי, הלא מודע, הבנת המערכת הרגשית שלנו, שחרור ״וחיוות מחדש״, יחזירו לנו את היכולת לנווט את מסענו הרגשי כדי לבנות תקשורת בריאה מבלי לוותר על עצמנו.

מערכות יחסים בחיינו הם המרכיב המרכזי לתחושת שמחה, שייכות, ואושר. הם גם הבסיס להעזה  התקדמות ושינוי בחיים. כשמערכת יחסים אחת, או יותר, בין חברים, במשפחה או במקום העבודה פוגעת בנו, מעוררת כעס או רצון להתרחק היא סוחטת מאיתנו הרבה אנרגיה והתעסקות פנימית. לעיתים הקושי  חוזר שוב ושוב בלופ עד תוצאות הרסניות.

 שינוי במערכות היחסים מתחיל אצלנו, גם אם נדמה לנו שהאחר לא הוגן, אגואיסט, שתלטן, לא רואה  ולא שומע.. עדיין – הרצון לברוא יחסים תומכים בחיינו, מוביל למסע מרתק אל  עצמנו, אל אותו מפתח שנמצא בעולמנו הפנימי, הלא מודע.

הדרך היחודית של ״חיבור נכון״ עם רוני קינן משלבת כלים ושיטות בהתאם לאדם, לצורך, לחוויה הדרושה למען ליווי אפקטיבי ומעצים. אימון אישי רגשי כדי למצוא את המפתח הנכון למערכות יחסים ישען על אבחון מאלף בשיטת ״התדר״ ובמתודות האימון. במהלך האימון ישתלבו כלים מתחום התרפייה בתאטרון, משחקי תפקידים, כתיבה ודמיון מודרך ופרקטיקות של תקשורת מקרבת.

תכני האימון

תהליך בן 12 מפגשים הכולל ארבעה שלבים: DCEC בדרך של חיבור נכון...

אבחון (diagnose)

בשלב הראשון, נגדיר מטרה ורצון ביחס למערכת/ כות  יחסים,  נבחן איך נרצה לראות את עצמנו מתנהלים או יוצרים אותם. בעזרת אבחון  בשיטת "התדר"  נגלה את המהות המולדת, הפנימית והייחודית המאפיינת אותך. אותה מהות -התדר האישי, מכתיבה לנו מיום שנולדנו, את הדרך שבה אנו תופסים, חווים ומפרשים את החיים והאנשים סביבנו, והיא שמשפיעה על חווית מערכות היחסים שלנו.

אימון (couching)

במהלך התהליך נפגוש את עולמות הרגש, נתוודע לגורמים שמובילים אותנו להתכווץ, להרתע, להתרחק, להפגע ולכעוס, ואולי לחוות אכזבה באופן קבוע.  נפרק תפיסות מכשילות ומעכבות לגבי עצמנו, נבין את מקור ההצפות הרגשיות, או  הנטייה להמנעות מיצירת קשרים.  השחרור ממטענים  מכבידים, מאפשר דרך התייחסות אחרת, מותאמת לך, בקצב שלך המובילים לחוויה אחרת ושיפור משמעותי כשמדובר במערכות היחסים במשפחה, עם הילדים, בן הזוג או בעבודה.

חוויה (expression)

כחלק מהתהליך הייחודי האופיני ״לחיבור נכון״ בדרכה של רוני קינן, נוסיף כלים מגוונים לפי מידת הצורך  מתחומי הטיפול של עולם התאטרון. משחקי תפקידים, דמיון מודרך או כתיבה, כלים אשר בעזרתם הגישה אל עולמנו הפנימי קלה יותר ומאפשרת מגע עם המודע ושאינו מודע.

חיבור (Connection)

התהליך של חיבור נכון לעצמך, מחובר לעולם המציאות, ממוקד מטרות, ומציע כלים מיטיבים לשיפור איכות החיים וליצירת מערכות יחסים תומכות ותקשורת זורמת. האימון הרגשי טומן בתוכו חיזוק ״שרירים פנימיים״, בטחון, קבלה ואהבה עצמית, וכן תרגול  מעשי המאפשר התבוננות בשינוי המתפתח.

מה תקבלו?

פרטים והרשמה

*דמי הרשמה הכוללים את שתי פגישות האבחון 450 ₪ אשר יתקזזו מהתשלום הכולל.

התקשרו או פנו בווצאפ

או השאירו פרטים ואחזור אליכם

רוני2

רוני קינן

כמה פרטים עלי

רוני קינן, חוקרת את עולמות הנפש, מערכות יחסים, המודע והלא נודע מתוך אהבה לבני אדם וסקרנות ביחס למורכבות האנושית.

יוצרת, בימאית, מנחת סדנאות תיאטרון, מודעות ותנועה למעלה מ25 שנים. תואר שני באוניברסיטת תל אביב, חיפה, הכשרות מקצועיות נוספת: דינאמיקה קבוצתית טיפולית, העצמה בתנועה בשיטת ״תדרים בתנועה״, שיטות טיפול ותמיכה מתחום התאטרון, מאמנת מוסמכת בשיטת ״התדר״.