fbpx

חיבור נכון לעצמך

אימון רגשי אישי - מיקוד קריירה ולימודים

מיקוד לימודים וקריירה

אימון אישי רגשי בדרך של ״חיבור נכון״המוביל למיקוד לימודים, קריירה והתפתחות אישית מקצועית. ביטוי לחוזקות ולתשוקות שבך ומענה לצורך הכלכלי.

פתאם מרגיש שכבר נכון  לבחור מה לומדים, במה מתמקדים, מה התחום הנכון להתפתח בו, לקדם עשייה או קריירה.  לעיתים גם כשאנחנו מבוגרים יותר, ישנה תחושה ברורה  שהגיע הזמן פשוט ליצור שינוי. הגיל, הצרכים, תפיסת העולם השתנתה. חלקים אחרים באישיות רוצים לבוא לכדי מימוש. 

  השאלה, מה מתאים לי עכשיו,  מה הייתי רוצה לקדם, למה אני מוכנ/ה להתמסר באמת עולה כמה פעמים, בכמה פרקי חיים ומזמינה צלילת עומק גילוי וחיזוק הכוחות פנימיים, ויציאה לדרך בביטחון.

הדרך היחודית של ״חיבור נכון״ עם רוני קינן משלבת כלים ושיטות בהתאם לאדם, לצורך, לחוויה הדרושה למען ליווי אפקטיבי ומעצים. אימון אישי רגשי  למיקוד קריירה ולימודים ישען על אבחון מאלף בשיטת ״התדר״ ובמתודות האימון. במהלך האימון ישתלבו כלים מתחום התרפייה בתאטרון, משחקי תפקידים, כתיבה ודמיון מודרך ופרקטיקות של תקשורת מקרבת.

תכני האימון

תהליך בן 12 מפגשים הכולל ארבעה שלבים: DCEC בדרך ליצירת חיבור נכון

אבחון (diagnose)

בשלב הראשון , נגדיר מטרה  בנוגע  ללימודים או עיסוק ונערוך אבחון בשיטת התדר אשר מאפשר זיהוי והכרות עם המהות הפנימית המולדת, הכוללת את מאפיני האישיות והנטיות האישיות  המולדות המכתיבים לנו את הדרך שבה נחווה, נראה ונשפוט את העולם באופן ייחודי לנו. כשאנחנו במיטבנו על פי התדר שלנו נוכל להגשים ולממש את יעודנו  בזרימה נכונה בתחום הלימודים, העבודה והעשייה שלנו.

אימון (couching)

תהליך אשר באמצעות מודלים  מאפשרים העמקה רגשית, "נפרק" חסמים, פחדים ואמונות כובלות המקשים על בחירה נכונה, נחדד מהם הכישורים והיכולות, מהן הנטיות האישיות ותחומי העניין הקשורים בעולם העבודה המעוררות בך מוטיבציה ותשוקה ללימודים, לקריירה או לתחום עניין חדש המעצים את החיוניות שבך.

חוויה (expression)

כחלק מהתהליך הייחודי של ״חיבור נכון״ רוני קינן  משלבת כלים מתחום התרפייה בתיאטרון כגון משחקי תפקידים, דמיון מודרך וכתיבה, כדי להכיר את עולמנו הפנימי, לתת ביטוי למגוון הקולות בתוכנו, לעקוף תבניות חשיבה מקובעות, ״לנער״ השפעות לא מודעות ולהגיע לחיבור הנכון ביותר עבורך בעולם הלימודים, העבודה או תחום עניין ועיסוק משמעותי.

חיבור (Connection)

חיבור נכון לעצמך, ללימודים, לעיסוק אינו "עוצר" בגילויים בחדר הטיפולים אלא מחובר לעולם המציאות, ולכן במהלך המסע נגלה יחד איזה אופי של עבודה ואיזו סוג התנהלות נכונה לך, מהי התרבות  הארגונית שמתאימה לך. בנוסף נחזק ״שרירים פנימיים״ לקראת יציאה לדרך כדי להתמודד עם כל קושי בדרך כאתגר ולא כמכשול בולם. המשימות המעשיות הן חלק מהתהליך תוך בדיקת ״מערכת החיבורים״ הפנימית ככל שהחיבור נכון בך…. ונכון לך, כך יכולת המימוש שלך עולה.

מה תקבלו?

פרטים והרשמה

*דמי הרשמה הכוללים את שתי פגישות האבחון 450 ₪ אשר יתקזזו מהתשלום הכולל.

התקשרו או פנו בווצאפ

או השאירו פרטים ואחזור אליכם

רוני2

רוני קינן

כמה פרטים עלי

רוני קינן, חוקרת את עולמות הנפש, מערכות יחסים, המודע והלא נודע מתוך אהבה לבני אדם וסקרנות ביחס למורכבות האנושית.

יוצרת, בימאית, מנחת סדנאות תיאטרון, מודעות ותנועה למעלה מ25 שנים. תואר שני באוניברסיטת תל אביב, חיפה, הכשרות מקצועיות נוספת: דינאמיקה קבוצתית טיפולית, העצמה בתנועה בשיטת ״תדרים בתנועה״, שיטות טיפול ותמיכה מתחום התאטרון, מאמנת מוסמכת בשיטת ״התדר״.