fbpx

חיבור נכון לעצמך

אימון רגשי אישי - לצמוח מתוך המשבר

לצמוח מתוך משבר

אימון אישי רגשי, המוביל לגילוי הכוחות, החיוניות והיכולות שלך לברוא מציאות חדשה ומערכות יחסים שתומכות, ומתאימות לך באמת.

משברי פרדה מבני זוג, חברים או אבדן מקום עבודה וסביבה שכל כך רציתם לחוש בה בטחון ושייכות מובילים לא פעם למשבר אמון בעצמנו, באחרים, בערך העצמי, בחיים ומשמעותם. כאילו יש סדק בלב.

אל תישארו עם תחושות כאלה לבד.

 ביטוי הכאב והבנת מקורותיו, התבוננות בעולמנו הפנימי ורכישת כלים חדשים מאפשרים ״להחזיר לעצמנו את המושכות״. היכולת לחזור למקורות הכוח שלך תאפשר לברוא ולזמן את המציאות הנכונה לך.

 תנועה מתוך בחירה ונוכחות מלאה היא זו שתניע אותך ולא הפחד ליפול שוב.  בהתבוננות לאחור א-נשים רבים מעידים על תהליך שהוביל לצמיחה וחוסן אוטונומיים מתוך המשבר, עד מימוש נכון ומלא חיוניות בעשייה, בזוגיות, ובמערכות יחסים

הדרך היחודית של ״חיבור נכון״ עם רוני קינן משלבת כלים ושיטות בהתאם לאדם, לצורך, לחוויה הדרושה למען ליווי אפקטיבי ומעצים. אימון רגשי אישי בעזרתו אפשר לצמוח מתוך המשבר ישען על אבחון מאלף בשיטת ״התדר״ ובמתודות האימון. במהלך האימון ישתלבו כלים מתחום התרפייה בתאטרון, משחקי תפקידים, כתיבה ודמיון מודרך ופרקטיקות של תקשורת מקרבת.

תכני האימון

תהליך בן 12 מפגשים הכולל ארבעה שלבים: DCEC בדרך היחודית של ״חיבור נכון״.

אבחון (diagnose)

בשלב ראשון נמקד מה היינו מבקשים להביא לחיינו, לחזק, ליצור או לקדם גם אם כתוצאה מהמשבר הסבל מושך אותנו לזרועותיו. אבחון בשיטת "התדר" יעזור לנו לחסוף את המהות המולדת, הפנימית והייחודית המאפיינת אותך. אותה מהות פנימית -התדר האישי ,מכתיבה לנו מיום היולדנו את הדרך שבה אנחנו תופסים, מפרשים וחווים את העולם. הידיעה מי אנחנו במהותנו מאפשרת חיבור מיידי, לאיזורי החולשה וחשוב יותר, למחוזות הכוח שבנו.

אימון (couching)

במהלך התהליך הרגשי נלמד לשחרר את הכאב, נגלה את מקורותיו, נחזק את הכוחות הפנימיים, נשחרר אמונות כובלות, כעסים וטינה מצטברת, עד שתוכל/י להרגיש בטוח ובעל/ת יכולת ליצור מציאות חדשה, נכונה ומתאימה לך הרבה יותר.  

חוויה (expression)

כחלק מהתהליך הייחודי של חיבור נכון בדרכה של רוני קינן נעזר בכלים מסוגים שונים לפי מידת הצורך הכוללים משחקי תפקידים, דמיון מודרך וכתיבה, כלים אשר בעזרתם הגישה אל עולמנו הפנימי קלה יותר. ביטוי הקולות המגוונים בתוכנו, חוויות מודעות ושאינן מודעות  הופכים משמעותיים, משחררים ופותחים דלת לחמלה, קבלה ואהבה לעצמנו, וחיזוק הכוחות.

חיבור (Connection)

התהליך של חיבור נכון לעצמך, מחובר לעולם המציאות, ולכן במהלך האימון נדייק מטרות ומשימות רגשיות מעשיות  בהתאם לקצב  האישי והיכולת ליצור המציאות הרצויה. הכלים והדרך הישומית משפיעות כבר בזמן התהליך, על איכות החיים היומימית.

מה תקבלו?

פרטים והרשמה

*דמי הרשמה הכוללים את שתי פגישות האבחון 450 ₪ אשר יתקזזו מהתשלום הכולל.

התקשרו או פנו בווצאפ

או השאירו פרטים ואחזור אליכם

רוני2

רוני קינן

כמה פרטים עלי

רוני קינן, חוקרת את עולמות הנפש, מערכות יחסים, המודע והלא נודע מתוך אהבה לבני אדם וסקרנות ביחס למורכבות האנושית.

יוצרת, בימאית, מנחת סדנאות תיאטרון, מודעות ותנועה למעלה מ25 שנים. תואר שני באוניברסיטת תל אביב, חיפה, הכשרות מקצועיות נוספת: דינאמיקה קבוצתית טיפולית, העצמה בתנועה בשיטת ״תדרים בתנועה״, שיטות טיפול ותמיכה מתחום התאטרון, מאמנת מוסמכת בשיטת ״התדר״.