חיבור נכון לעצמך

אימון אישי המשלב בין שיטת התדר וכלים נוספים מתחום התאטרון
מיקוד לימודים,קריירה או עיניין חדש לחיים,
לצמוח מתוך המשבר
חידוש וחיזוק החיוניות
יחסים הם סיפור חיינו

מהו התדר האישי?

התדר האישי שלך הוא כמו המשקפיים האישיים שדרכם אתה חווה את העולם. ידיעת התדר האישי ומאפיניו עוזרת לנו להבין את הסיבות לתיפקודנו בדרך מסוימת ולא אחרת בחיים, במערכות יחסים, ביחסי העבודה. מה בעצם מנהל אותנו?

אבחון התדר האישי מאפשר חשיפה של המהות המולדת שלך, הנטיות ואפיוני הבסיס של כל אחד. מכאן הבנה עמוקה איך מתנהלים חייך כאשר הם במיטבם וכאשר אינם במיטבם. האימון,התהליך הרגשי נוגע ברבדים עמוקים, מחבר אותך לאותה מהות החבויה לעיתים מאחורי הררי ציפיות והשפעות, מעצים את היכולת לקבל את עצמך ולהבין את מכלול הנטיות הרגשיות שלך, מספק כלים אשר יובילו אותך לחווית חיים חדשה  בזוגיות, במשפחה, ביחסי העבודה. הכלים ילוו אותך בהמשך הדרך למימוש עצמי ,חיוניות ושמחה.

את התדר האישי מאבחנים בעזרת חוש הריח. נשמע מדהים? מוזר? לא הגיוני?

 חוש הריח הינו החוש היחידי שעוקף את הראציונאל. התגובה, משיכה או דחייה לריח לא מוכר- קשורה לגמרי לאישיות. את השיטה המציאה שוש מניקס, נטורפטית, קאוצרית, מתקשרת ועוד.. לאחר שנים של מחקר וסטיסטיקות הצליחה ליצור 11 תמציות ריח, כל אחד קשור בטיפוס אחר של אישיות.

רק אחרי שאבחנתי יותר ויותר חברים, בני משפחה, מתאמנים שאינם מוכרים לי, התרגשתי לראות את מידת ההתאמה. המאובחנים עצמם נדהמים מהתאור המדויק ,המסביר גם רגישויות ואזורי פגיעות אופיניים. שלב האבחון אמנם מהווה חוויה מלמדת בפני עצמה אך עדיין הינו רק מפוי ראשוני אשר עוזר,  ומאפשר הבנה מהירה של  מערך האישיות ותומך בשלב הבא, שלב האימון הרגשי המאפשר שינוי.

שלב אבחון - מיפגש עם המהות המולדת שלך

אם נכון גם לך להכיר את המהות שלך, את הכוחות שבך, להסכים לפגוש את האמת הרגשית שלך, להבין למה מערכות יחסים או תחומים מסוימים לא עובדים לך, זה הזמן ליצור חיבור מחדש, חיבור נכון ומכוון יותר לעצמך.

שלב האימון - להרגיש מבלי שהרגש ינהל אותנו

האימון יאפשר וילמד:

האימון מאפשר לא רק להבין את עצמנו בעזרת הראש, אלא גם לפגוש את איזורי הכאב החבויים אי שם “בארכיון” הרגש. ננסה לחוות מחדש את הכאב כדי לפרק את העומס והגודש. האימון מפתח אמון בעצמי ,ביכולות היחודיות, ומכאן בחירות מתוך חיבור נכון לרצון משמעותי, התפתחות וצמיחה, יחסים של אהבה, שמחה, ושלוה.​

הפגישה שלי עם " התדר"

שנים הנחתי סדנאות בעצמי ושנים השתתפתי בעצמי בסדנאות כדי לספוג ולהכיר עוד דרך ועוד תפיסה, לחוות עוד כלי ועוד שיטה. קראתי המון ועדיין... המסע נמשך, מין חיפוש אין סופי אחר האור הזה שימשוך אותי למעלה ברגעי האפלה. כל דבר שלמדתי תרם בעיתו ובכל זאת היה חסר לי חלק בפאזל. כשחשתי שאני מדקלמת קלישאות, אבל דברים לא באמת עובדים לי... כשהעצב כיסה אותי למרות שבכל כוחי נסיתי לפנות אותו, לדבר איליו, לבקש שיעזוב אותי כי... מה, מה כבר קרה? נשלח אלי מסר "מהתדר", מהמניקסים, פשוט הגיעו במייל מספר שיעורים ושבו את ליבי.

בהמשך הבנתי שהיה זה העומק, הכבוד המלא לכל תו ותג של רגש, ההבנה העמוקה לסיפור שלי. פגשתי את הבורות ללא הכחשות , ובעזרת האימון למדתי איך לצאת מהם, הכרתי את הכוחות ואת היכולת להתנהל אחרת ברכות ובבהירות.