שאלו אותי מה זו בכלל התפתחות אישית?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אלה הם הצעדים שאתה עושה כדי להכיר את עצמך טוב יותר, זו האפשרות לשמור על השמחה והחיוניות שלך מבלי שיהיו תלויים בגורמים חיצוניים, זו היכולת להיות קשוב לעצמך ולאתר את הקול הפנימי שהוא שלך, לא של הפחדים, לא של האחרים

זו האפשרות לנהל יחסים טובים, לפתח תקשורת נעימה ותומכת,זה החיבור לעצמך שאתה יוצר ולכן בטוח בעצמך, מחובר לרצון המשמעותי שלך מתוך תשוקה, ולכן מסוגל יותר, מרוצה יותר

אלה הם הצעדים שאתה עושה כדי להשיג מטרות ויעדים שחשובים לך, אבל בלי להיות רדוף, בלי צור

יש בכם רצון לשינוי?

יש בכם רצון לשינוי, רצון לצאת מאזורי הנוחות המוכרים שלא בפעם הופכים לאזורי נכות?

אם אתם מרגישים שפתרונות שהיו נכונים עד עכשיו כבר לא מספקים אתכם, ואתם מרגישים לעומת זאת דחף פנימי לדרך אחרת, כנראה הגיע הזמן!

כמו שיוצאים למסע, כדאי לבוא בידיעה שלא הכל ידוע עם הסקרנות לגלות, בידיעה שיהיו רגעים מורכבים ויהיו רגעים מעוררי התרגשות.

במסע המרתק הזה, הנוף יהיה הנוף הפנימי שלכם ובזכות המסע המכוון הזה, תיפרדו מדפוסי מחשבה מעכבים, תכירו כלים שיעזרו לכם להתמודד טוב יותר ברגעים קשים, כי קשיים ומכשולים לצערנו תמיד יהיו. תפגשו את הרצון האמיתי שלכם, והוא יתן לכם כוחות להמשיך ולצעוד בטוח יותר, מסוגל יותר, מסופק ושמח. 

איך עולם הרגש הופך לפרקטי?

במסגרת הסדנה, להתפתחות אישית באמצעות תאטרון, יש התייחסות לכל הרבדים שמנהלים לנו את החיים. כשאנחנו יוצרים שינוי ברובד המנטלי מחשבתי, וגם ברובד הרגשי הם משפיעים מידית על הרובד הפרקטי והמעשי.

  • התקשורת במערכות יחסים תהפוך להיות נעימה, תומכת, אפשרית גם ברגעי משבר.
  • המוטיבציה תנוע לעבר המטרות החשובות לנו מחזיקה מעמד לאורך זמן.
  • באמצעות הבהירות הרגשית תוביל לפרוק “פלונטרים רגשיים”, והאגו לא ינהל אותנו
  • החיוניות והשמחה במה שיש, יהפכו להיות החוויה המרכזית בחיינו.