סדנעות בטבע ובעולם

חיבור נכון לכוחות שבנו

ספרו לי איזה מקום קוסם לכם ויחד ניצור את מסע הסדנעות באותו איזור.
השנה סדנעות נשים בפירנאים
אך אפשר בדולמיטים, אפשר בקרפטים, ביוון או בבלקן.

thomas-tucker-998224-unsplash

בכל אזור טבע קסום שתבחרו באירופה

מסע סדנעות בטבע יוצר עבורכם את השילוב הנכון של תנועה רגועה בין האתרים האטרקטיבים ביותר באיזור בו נבחר לטייל, לבין תנועה מרגשת אל הנופים הפנימיים של עצמנו.
בעזרת חברה מקומית, בעלת ניסיון בכל איזור נזכה לארגון משובח ומפנק בתנאי הטבע, מיניבוס או ג’יפים צמודים, בתי מלון בוטיקים ומיוחדים, ארוחות אופיניות לאיזור ועוד הפתעות.

חיבור נכון לכוחות שבנו

נפתח את הבוקר בסדנה המעירה את הגוף והנפש בנועם, בהמשך היום נעבור סדנת ליבה באחת מפינות הקסם לאורך המסלול ובחלק מערבי המסע נהנה ממיפגש חברתי מקרב, מעמיק, או פשוט שמח ומהנה.
בכל מקום סדר הסדנאות ישתלב באופי המקום, ובהתאם לתנאי השטח, מזג האויר ועוד. בכל מסע נפגוש את כל היסודות בנו ומחוצה לנו.
היערות העבותים יזכירו לנו את אזורי החוסן שבנו, המיים סביב יקלו עלינו לחדש את הזרימה במקומות חסומים, האויר הצלול אין כמוהו לנשימה ולנשמה, הצבעים סביב יעוררו את האש והשמחה שאינה תלויה בדבר.
השילוב הבריא והמחזק הזה יהפוך לקוקטייל מחדש כוחות.

חיבור לטבע – חיבור לתוכנו

המרחק, השקט, היופי האדיר, בקיצור הטבע מאפשרים לנשום בקצב שונה, לעצור לרגע, להתבונן. להתייחס לעצמנו, אחד לשני,לשאול שאלות, להסתכל על דברים אחרת. ​ לעשות דברים שבשגרה אנחנו לא מוצאים להם זמן להתבטא בכתיבה, בציור, במשחק, בריקוד, בשתיקה. לפגוש את הילד שבנו, להתלהב, לצחוק, ליסוע בגיפים, לשיר תוך כדי, לבשל יחד, לשחק, לשלב כוחות עם החברים בקבוצה.

לאיזה קבוצות מתאים מסע סדנעות ?